Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 3851
INF.02 · pytanie #3851

Jaki wtyk (złącze) stosuje się do zakończenia kabla skrętki (UTP/STP) w instalacjach sieci Ethernet?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.