Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3851
INF.02 · pytanie #3851
Jaki wtyk (złącze) stosuje się do zakończenia kabla skrętki (UTP/STP) w instalacjach sieci Ethernet?
- ARJ-11
- BBNC
- CSC
- DRJ-45
Poprawna odpowiedź: D. RJ-45
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.