Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3859
INF.02 · pytanie #3859
Jaką komendę należy wpisać w oknie 'Uruchamianie' (Win+R) lub dodać jako przystawkę do konsoli MMC, aby otworzyć narzędzie Zarządzanie dyskami w systemie Windows?
- Adiskpart
- Bmsconfig
- Ccompmgmt.msc
- Ddiskmgmt.msc
Poprawna odpowiedź: D. diskmgmt.msc
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.