Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 3859
INF.02 · pytanie #3859

Jaką komendę należy wpisać w oknie 'Uruchamianie' (Win+R) lub dodać jako przystawkę do konsoli MMC, aby otworzyć narzędzie Zarządzanie dyskami w systemie Windows?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.