Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 3869
INF.02 · pytanie #3869

Do czego służy protokół ICMP, którego pakiety można zaobserwować w programie Wireshark podczas użycia polecenia ping lub tracert?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.