Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3869
INF.02 · pytanie #3869
Do czego służy protokół ICMP, którego pakiety można zaobserwować w programie Wireshark podczas użycia polecenia ping lub tracert?
- ADo zamiany nazw domenowych na adresy IP
- BDo przesyłania komunikatów diagnostycznych i informacji o błędach w sieci IP
- CDo szyfrowania danych przesyłanych między hostami w sieci lokalnej
- DDo automatycznego przydzielania adresów IP urządzeniom w sieci
Poprawna odpowiedź: B. Do przesyłania komunikatów diagnostycznych i informacji o błędach w sieci IP
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.