Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3921
INF.02 · pytanie #3921
Zarządzanie urządzeniem sieciowym w trybie out-of-band polega na
- Aautomatycznej konfiguracji urządzenia bez udziału administratora
- Bdostępie przez osobny, dedykowany kanał (np. port konsolowy) niezależny od sieci produkcyjnej
- Czdalnym dostępie przez tę samą sieć, którą przesyłany jest ruch użytkowników
- Dzarządzaniu wyłącznie przez przeglądarkę internetową po protokole HTTP
Poprawna odpowiedź: B. dostępie przez osobny, dedykowany kanał (np. port konsolowy) niezależny od sieci produkcyjnej
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.