Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 568
INF.02 · pytanie #568

W dokumentacji technicznej wydajność głośnika połączonego z komputerem wyraża się w jednostce:

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.