Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 573
INF.02 · pytanie #573

Jakim protokołem jest protokół dostępu do sieci pakietowej o maksymalnej prędkości 2 Mbit/s?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.