Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 598
INF.02 · pytanie #598

Jakie medium transmisyjne powinno być użyte do połączenia dwóch punktów dystrybucyjnych oddalonych o 600m?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.