Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 633
INF.02 · pytanie #633

Podczas konfiguracji nowego routera, użytkownik został poproszony o skonfigurowanie WPA2. Czego dotyczy to ustawienie?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.