Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 766
INF.02 · pytanie #766

Który z protokołów powinien być zastosowany do pobierania wiadomości e-mail z własnego serwera?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.