Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 952
INF.02 · pytanie #952

Jakie medium transmisyjne powinno być użyte do połączenia dwóch punktów dystrybucyjnych oddalonych od siebie o 600m?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.