Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 1242
INF.03 · pytanie #1242

Wykres słupkowy należy zapisać w formacie rastrowym tak, aby jakość jego krawędzi była jak najlepsza, również dla dużego powiększenia, unikając efektu aliasingu. Do tego celu można zastosować format

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.