Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 1300
INF.03 · pytanie #1300

Aby wprowadzić rekord do tabeli Pracownicy, jakie polecenie SQL należy zastosować?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.