Strona główna › Pytania INF.03 › Pytanie 1865
INF.03 · pytanie #1865
Jak można umieścić komentarz w kodzie PHP, używając odpowiednich symboli?
- A<? ... ?>
- B/* ... */
- C/? ... ?/
- D<!-- ... -->
Poprawna odpowiedź: B. /* ... */
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.