Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 1963
INF.03 · pytanie #1963

Aby umieścić aplikację PHP w sieci, należy przesłać jej pliki źródłowe na serwer przy użyciu protokołu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.