Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 2012
INF.03 · pytanie #2012

Aby udostępnić aplikację PHP w sieci, konieczne jest przesłanie jej plików źródłowych na serwer z wykorzystaniem protokołu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.