Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 2534
INF.03 · pytanie #2534

Do uruchomienia systemu CMS Joomla!, dla domyślnej konfiguracji, wymagane jest środowisko

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.