Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 415
INF.03 · pytanie #415

Jak wygląda prawidłowy zapis samozamykającego się znacznika w zgodzie ze standardem języka XHTML, który odpowiada za łamanie linii?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.