Strona główna › Pytania INF.03 › Pytanie 613
INF.03 · pytanie #613
Jaką funkcję w języku PHP należy wykorzystać, aby nawiązać połączenie z bazą danych o nazwie zwierzaki?
- A$polacz = sql_connect('localhost', 'root','','zwierzaki')
- B$polacz = mysqli_connect('localhost', 'root','','zwierzaki')
- C$polacz = server_connect('localhost', 'root','','zwierzaki')
- D$polacz = db_connect('localhost', 'root','','zwierzaki')
Poprawna odpowiedź: B. $polacz = mysqli_connect('localhost', 'root','','zwierzaki')
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.