Strona głównaPytania INF.03 › Pytanie 901
INF.03 · pytanie #901

W HTML-u, aby połączyć w poziomie dwie sąsiednie komórki w danym wierszu tabeli, należy wykorzystać atrybut

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.