Strona główna › Pytania INF.04 › Pytanie 105
INF.04 · pytanie #105
Którego nagłówka używamy w C++ do obsługi plików?
- A<iostream>
- B<fstream>
- C<fileio.h>
- D<stdio.h>
Poprawna odpowiedź: B. <fstream>
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.