Strona głównaPytania INF.04 › Pytanie 377
INF.04 · pytanie #377

Początkowym celem środowisk IDE takich jak: lntellij IDEA, Eclipse, NetBeans jest programowanie w języku

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.