Strona główna › Pytania INF.04 › Pytanie 602
INF.04 · pytanie #602
Jaką nazwę elementu interfejsu należy wprowadzić w pierwszej linii kodu, na miejscu <??? aby został on wyświetlony w podany sposób? <??? android:layout_margin="50dp" android:switchMinWidth="60dp" android:text="Zgadzasz się?" android:textOff="NIE" android:testOn="TAK" />

- ARatingBar
- BSeekBar
- CSwitch
- DSpinner
Poprawna odpowiedź: C. Switch
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.