Strona głównaPytania INF.04 › Pytanie 708
INF.04 · pytanie #708

Jaką nazwę kontrolki powinno się umieścić w początkowej linii kodu, w miejscu <???, aby została ona wyświetlona w podany sposób?

Ilustracja do pytania 708
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.