Strona głównaPytania INF.05 › Pytanie 110
INF.05 · pytanie #110

Jeśli w odbiorniku telewizyjnym brakuje wewnętrznego dekodera DVB-T to należy podłączyć zewnętrzny STB z kompresją audio/video

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.