Strona głównaPytania INF.05 › Pytanie 62
INF.05 · pytanie #62

Aby zaprogramować odbiornik telewizyjny, sygnał z anteny DVB-T należy podłączyć w telewizorze do gniazda typu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.