Strona głównaPytania INF.07 › Pytanie 197
INF.07 · pytanie #197

Jakiego elementu pasywnego sieci należy użyć do połączenia okablowania ze wszystkich gniazd abonenckich z panelem krosowniczym umieszczonym w szafie rack?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.