Strona głównaPytania INF.07 › Pytanie 268
INF.07 · pytanie #268

Użytkownicy należący do grupy <strong>Pracownicy</strong> nie mają możliwości drukowania dokumentów za pomocą serwera wydruku w systemie operacyjnym Windows Server. Dysponują jedynie uprawnieniami do 'Zarządzania dokumentami'. Co należy uczynić, aby rozwiązać ten problem?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.