Strona głównaPytania INF.07 › Pytanie 272
INF.07 · pytanie #272

Jaką rolę należy zainstalować na serwerze, aby umożliwić centralne zarządzanie stacjami roboczymi w sieci obsługiwanej przez Windows Serwer?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.