Strona głównaPytania INF.07 › Pytanie 278
INF.07 · pytanie #278

Jakie medium transmisyjne powinno być użyte do połączenia dwóch punktów dystrybucyjnych oddalonych o 600 m?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.