Strona głównaPytania INF.07 › Pytanie 306
INF.07 · pytanie #306

Administrator sieci planuje zapisać konfigurację urządzenia Cisco na serwerze TFTP. Jakie polecenie powinien wydać w trybie EXEC?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.