Strona głównaPytania INF.07 › Pytanie 329
INF.07 · pytanie #329

Jaką komendę wykorzystuje się do ustawiania interfejsu sieciowego w systemie Linux?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.