Strona głównaPytania INF.07 › Pytanie 363
INF.07 · pytanie #363

Administrator systemu Windows Server zamierza zorganizować użytkowników sieci w różnorodne grupy, które będą miały zróżnicowane uprawnienia do zasobów w sieci oraz na serwerze. Najlepiej osiągnie to poprzez zainstalowanie roli

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.