Strona główna › Pytania INF.08 › Pytanie 1075
INF.08 · pytanie #1075
Przedstawiony symbol graficzny stosowany w schematach telekomunikacyjnych jest oznaczeniem

- Ageneratora.
- Bfiltru.
- Ctransformatora.
- Drozgałęźnika.
Poprawna odpowiedź: D. rozgałęźnika.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.