Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 1111
INF.08 · pytanie #1111

Jak brzmi nazwa protokołu typu point-to-point, używanego do zarządzania tunelowaniem w warstwie 2 modelu ISO/OSI?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.