Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 1114
INF.08 · pytanie #1114

W jakim celu rutery wykorzystujące protokół OSPF komunikują się za pomocą pakietów Hello?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.