Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 1124
INF.08 · pytanie #1124

Jakiego typu sygnalizacja jest wykorzystywana w dostępie abonenckim sieci ISDN, w którym kanałem wspólnym do przesyłania informacji sygnalizacyjnych jest kanał D?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.