Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 1184
INF.08 · pytanie #1184

Jaka jest wartość tłumienia toru światłowodowego, jeżeli poziom sygnału na wejściu wynosi -10 dBm, a na jego wyjściu -14 dBm?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.