Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 1195
INF.08 · pytanie #1195

Którą sekwencją klawiszy ustawia się w telefaksie tonowy sposób wybierania? <br><br> <table><tr><th>Funkcja</th><th>Kod funkcji</th><th>Możliwości wyboru</th></tr><tr><td>Zmiana długości nagrania dla wiadomości przychodzących (tylko model KX-FP218)</td><td>[#][1][0]</td><td>[0] "TYLKO POWIT.": Urządzenie odtwarza powitanie, ale nie nagrywa żadnych wiadomości przychodzących.[1] "1 MINUTA": 1 minuta[2] "2 MINUTY": 2 minuty[3] "3 MINUTY" (domyślnie): 3 minuty</td></tr><tr><td>Drukowanie raportu transmisji</td><td>[#][0][4]</td><td>[0] "WYŁĄCZONY": Raporty transmisji nie będą drukowane.[1] "WŁĄCZONY": Raport transmisji będzie drukowany po każdej transmisji.[2] "BŁĄD" (domyślnie): Raport transmisji będzie drukowany tylko wtedy, jeżeli transmisja była nieudana.</td></tr><tr><td>Ustawienie sposobu wybierania</td><td>[#][1][3]</td><td>Jeżeli nie udaje się uzyskać połączenia, zmień ustawienie sposobu wybierania.[1] "IMPULSOWE": Wybieranie impulsowe.[2] "TONOWE" (domyślnie): Wybieranie tonowe.</td></tr><tr><td>Ustawianie dzwonka</td><td>[#][1][7]</td><td>[1] "TON 1" (domyślnie)[2] "TON 2"[3] "TON 3"</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.