Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 143
INF.08 · pytanie #143

Z zamieszczonego fragmentu dokumentacji technicznej modułu ISDN centrali abonenckiej wynika, że pracuje on w standardzie<br><br> <strong>DANE TECHNICZNE</strong><table><tr><td>Nominalne napięcie zasilania</td><td>12V DC</td></tr><tr><td>Maksymalny pobór prądu</td><td>500mA</td></tr><tr><td rowspan="2">Złącza:</td><td>złącze cyfrowe 2B+D</td></tr><tr><td>złącze analogowe do podłączenia analogowego urządzenia abonenckiego</td></tr><tr><td>Protokoły:</td><td>DSS1 (Euro ISDN)   V.110</td></tr><tr><td>Zakres temperatur pracy:</td><td>+5° do +35°C</td></tr><tr><td>Masa</td><td>1,03kg</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.