Strona główna › Pytania INF.08 › Pytanie 196
INF.08 · pytanie #196
Do połączenia centralki abonenckiej firmy kurierskiej z centralą operatora zgodnie ze schematem na rysunku stosuje się modemy

- AHDSL
- BSDH
- CATM
- DVDSL
Poprawna odpowiedź: A. HDSL
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.