Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 196
INF.08 · pytanie #196

Do połączenia centralki abonenckiej firmy kurierskiej z centralą operatora zgodnie ze schematem na rysunku stosuje się modemy

Ilustracja do pytania 196
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.