Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 27
INF.08 · pytanie #27

Do połączenia centralki abonenckiej firmy kurierskiej z centralą operatora zgodnie ze schematem stosuje się modemy

Ilustracja do pytania 27
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.