Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 270
INF.08 · pytanie #270

Standard telefonii komórkowej, który jest uznawany za rozwinięcie GSM1 i GSM2, stanowiący system szerokopasmowy z wdrożoną technologią WCDMA (Wideband Code Division Multiple Access), to

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.