Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 335
INF.08 · pytanie #335

Protokół SNMP (ang. Simple Network Management Protocol) jest wykorzystywany w modelu TCP/IP na poziomie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.