Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 338
INF.08 · pytanie #338

Na podstawie dokumentacji technicznej modemu analogowego można stwierdzić, że komunikuje się on z komputerem w sposób<br><br> <strong>Właściwości modemu</strong>Obsługiwane protokoły: ITU-T V.90, V.34, V.32.Konfiguracja za pomocą komend AT przesyłanych z komputera przez złącze RS-232.Automatyczne rozpoznawanie prędkości transmisji przez port RS-232.Zasilanie stałym napięciem 12V, typowym dla systemów alarmowych.Komunikacja z użytkownikiem za pomocą wmontowanego brzęczyka oraz diod LED.

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.