Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 410
INF.08 · pytanie #410

Jaką logarytmiczną jednostką miary poziomu mocy, która jest odniesiona do 1 mW, się posługujemy?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.