Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 412
INF.08 · pytanie #412

Jakie urządzenie w pasywnych systemach sieci optycznych pełni rolę multipleksera i demultipleksera?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.