Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 45
INF.08 · pytanie #45

Który klawisz na klawiaturze należy nacisnąć, aby uruchomić program BIOS Setup w momencie pojawienia się na monitorze planszy POST?

Ilustracja do pytania 45
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.