Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 461
INF.08 · pytanie #461

Jakie urządzenie powinno być wykorzystane w systemach ADSL w celu oddzielenia sygnałów telefonicznych od sygnałów ADSL?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.