Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 57
INF.08 · pytanie #57

Na podstawie fragmentu instrukcji podaj, w jaki sposób sygnalizowany jest stan, w którym do centrali prawidłowo podłączono zasilanie z sieci energetycznej oraz zespół zasilania awaryjnego. <br><br> <table><tr><th>Dioda„Bateria"</th><th>Dioda„Sieć"</th><th>Stan centrali</th></tr><tr><td>zielona</td><td>zielona</td><td>Centrala zasilana z sieci. Akumulatory naładowane, gotowe do przejęcia zasilania centrali (wyłącznik akumulatorów w pozycji ON – włączone, naładowane i przyłączone poprawnie).</td></tr><tr><td>żółta</td><td>zielona</td><td>Centrala zasilana z sieci. Akumulatory sprawne, nie rozładowane - nie osiągnięty stan naładowania (wyłącznik akumulatorów w pozycji ON – włączone, akumulatory nie w pełni naładowane, przyłączone poprawnie).</td></tr><tr><td>zgaszona</td><td>zielona</td><td>Centrala zasilana z sieci. Brak gotowości zasilania z baterii akumulatorów (wyłącznik w pozycji OFF – wyłączone, rozładowane, brak akumulatorów lub przyłączone niepoprawnie).</td></tr><tr><td>czerwona</td><td>zgaszona</td><td>Brak zasilania z sieci energetycznej. Centrala jest zasilana z akumulatorów (wyłącznik w pozycji OFF – wyłączone, rozładowane, brak akumulatorów lub brak napięcia z sieci).</td></tr><tr><td>zgaszona</td><td>zgaszona</td><td>ALARM! Pakiet zasilania jest nieprawnie przyłączony lub pakiet nie odpowiada na pytania (w przypadku panelu zasilania wyposażonego w RS).</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.