Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 617
INF.08 · pytanie #617

Do przeprowadzenia transmisji danych na dzierżawionym łączu typu punkt-punkt używa się modemu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.